آخرین اخبار

پیام تبریک مدیرعامل شرکت ماهکار فلز به مناسبت روز جهانی کارگر

دکتر اصلانی: اعتلای صنعت ایران جز از طریق توجه به کارگران عزیز محقق نمی شود

مدیر عامل و مالک مجتمع فولادی ماهکار فلز به مناسبت روز جهانی کارگر، این روز  را به زحمت کشان عرصه تولید به ویژه همکاران شاغل در کارخانه ماهکار فلز تبریک گفت.  

متن این تبریک به این شرح  است: 
​​​​​​​
«روز جهانی کارگر برای من فرصت مغتنمی است تا مراتب شادباش خود را تقدیم عزیزانی کنم که ارزشمندترین طبقه و سودمندترین گروه در جامعه جهانی هستند. بی شک نقش کارگران بزرگوار در جامعه‏‌ نقش مهم و کلیدی در به گردش درآوردن چرخ های عظیم صنعت و توسعه و شکوفایی اقتصادی کشور است. اعتلای صنعت ایران جز از طریق توجه به کارگران عزیز محقق نمی شود، چرا که نیروی انسانی مهمترین سرمایه هر مجموعه تولیدی است. 
مجموعه ماهکار فلز نیز از این قاعده مستثنی نیست و تداوم فعالیت آن و فتح قله های افتخار و موفقیت جز از طریق تلاش و کوشش شما عزیزان محقق نشده و نخواهد شد.  فرارسیدن این روز فرصتی است تا از زحمات و تلاش های خالصانه شما در این مدت تشکر و قدردانی نمایم و از خداوند متعال برای شما و خانواده های محترمتان سلامتی و شادکامی را مسئلت می نمایم. »

آخرین اخبار

به مناسبت روز جهانی کارگر صورت گرفت: 

بازدید فرماندار اشتهارد از مجتمع فولاد ماهکار فلز

فرماندار شهرستان اشتهارد به مناسبت روز جهانی کارگر از کارخانه مجتمع فولاد ماهکار فلز بازدید کرد. 

​​​​​​​
در این بازدید دکتر شیبک ضمن گرامیداشت روز جهانی کارگر گفت: حضور در جمع کارگران زحمت کش واحد تولیدی ماهکار فلز فرصتی است تا از نزدیک از زحمات جهادگران عرصه تولید تقدیر به عمل آید. فرماندار اشتهارد افزود: امیدواریم در سالی که مزین به شعار رونق تولید نیز هست، بتوانیم با حمایت واحدهای تولیدی شاهد رشد و شکوفایی صنعت و به تبع آن کارگران عزیزمان باشیم. 


دکتر اصلانی مدیرعامل شرکت ماهکار فلز نیز ضمن تشکر از حضور مسئولین شهرستان در جمع کارگران، ابراز امیدواری کرد با رفع موانع تولید و پشتیبانی مستمر دولتمردان زمینه اشتغال پایدار فراهم گردد. 


در انتهای این دیدار دکتر شیبک ضمن بازدید از خط تولید تیرآهن شرکت ماهکار فلز، از نزدیک در جریان روند سخت و طاقت فرسای تولید قرار گرفت.